• +37067215100
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Pirm. - Penkt.: 10:00 - 20:00, Šešt.: 10:00 - 16:00

Beauty Pharma® odos atjauninimo procedūros

Šiandien yra daug galimybių veido odos patempimo procedūroms atlikti. Tokios procedūros skiriasi pagal odos pjūvį, pažeidimo gylį, kokie audinių sluoksniai yra veikiami procedūros metu, kiek procedūra yra invazinė. Tačiau jei norite atlikti lengvą dermos sluoksnio ląstelių stimuliaciją, aktyvinti fibroblastus gaminti kolageną ir elastiną, bei atlikti gilų odos drėkinimą – tuomet Jūsų pasirinkimas turėtų būti Beauty Pharma® odos atjauninimo procedūros - grynos hialurono rūgšties biorevitalizacijos procedūros, CO2 karboksiterapija bei "Extreme Lift" odos patempimo ir modeliavimo procedūra.

Biorevitalizacija su Beautelle® 30+

Procedūra skirta pacientų amžiaus grupei apie 30 metų, kada pastebimi pirmieji odos senėjimo požymiai - odos elastingumo ir drėgmės trūkumas, smulkios raukšlės. Procedūros metu į dermą suleidžiama aukštos molekulinės masės 3 mln. Da ir 1% koncentracijos, lengvo veikimo hialurono rūgštis. Ji tolygiai pasiskirsto dermos sluoksnyje, užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų, atlieka odos gilų drėkinimą. Taip aktyvinama fibroblastų veikla, stimuliuojama kolageno ir elastino sintezė, dėl ko pagerėja odos struktūra, elastingumas, sumažinamos esančios raukšlės. Procedūra trunka apie 1-1,5 val., priklausomai kokiame odos plote atliekama procedūra. Vienoje pakuotėje yra 2ml biorevitalizanto, toks kiekis paskirstomas viso veido ir kaklo srityse. Pacientui pageidaujant, preparatą galima dalinti 2 procedūroms. Po procedūros gali būti odos paraudimas ir išryškėti papulės, kurios keleto valandų bėgyje pasisklaido dermoje. Procedūra kartojama po 2-4 savaičių.

Biorevitalizacija su Beautelle® 40+

Procedūra skirta pacientų amžiaus grupei apie 40 metų, esant lengvam odos suglebimui, smulkioms ir vidutinio gylio raukšlėms, odos elastingumo ir drėgmės trūkumui, fotosenėjimo pažeistai odai. Procedūros metu į dermą suleidžiama aukštos molekulinės masės 3,5 mln. Da ir 1,5% koncentracijos, vidutinio veikimo hialurono rūgštis. Ji užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų, atlieka gilų odos drėkinimą. Taip aktyvinama fibroblastų veikla, stimuliuojama kolageno ir elastino sintezė, dėl ko pagerėja odos struktūra, elastingumas, sumažinamos esančios raukšlės. Procedūra trunka apie 1-1,5 val., priklausomai kokiame odos plote atliekama procedūra. Vienoje pakuotėje yra 2ml biorevitalizanto, toks kiekis paskirstomas viso veido ir kaklo srityse. Pacientui pageidaujant, preparatą galima dalinti 2 procedūroms. Po procedūros gali būti odos paraudimas ir išryškėti papulės, kurios keleto valandų bėgyje pasisklaido dermoje. Procedūra kartojama po 2-4 savaičių.

Biorevitalizacija su Beautelle® Age+

Procedūra skirta pacientų amžiaus grupei apie 40-50 metų, esant išreikštam odos suglebimui, vidutinėms ir gilioms raukšlėms, odos elastingumo ir drėgmės trūkumui, fotosenėjimo pažeistai odai. Procedūros metu į dermą suleidžiama aukštos molekulinės masės 4 mln. Da ir 2% koncentracijos, ilgo veikimo hialurono rūgštis. Ji užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų, atlieka gilų odos drėkinimą. Taip aktyvinama fibroblastų veikla, stimuliuojama kolageno ir elastino sintezė, dėl ko pagerėja odos struktūra, elastingumas, sumažinamos esančios raukšlės. Procedūra trunka apie 1-1,5 val., priklausomai kokiame odos plote atliekama procedūra. Vienoje pakuotėje yra 2ml biorevitalizanto, toks kiekis paskirstomas viso veido ir kaklo srityse. Pacientui pageidaujant, preparatą galima dalinti 2 procedūroms. Po procedūros gali būti odos paraudimas ir išryškėti papulės, kurios keleto valandų bėgyje pasisklaido dermoje. Procedūra kartojama po 2-4 savaičių.

"Extreme Lift" veido patempimo procedūra

Tai odos atjauninimo, patempimo ir veido ovalo korekcijos procedūra. Procedūros metu atliekama 2 žingsnių aktyvi kaukė. 1-asis žingsnis - tai intensyvaus veikimo atstatomoji kaukė viršutinei veido daliai, kuri savo sudėtyje turi augimo faktorių, augalų kamienines ląsteles, multi-peptidų, hialurono rūgšties, vitaminų ir mikroelementų. Todėl kaukė intensyviai drėkina ir lygina veido odą, užtikrina staigų ir ilgalaikį odos patempimo efektą, aktyvina ląstelių atsinaujinimą ir audinių regeneraciją, sustiprina odos apsaugines funkcijas ir stimuliuoja tokių dermos komponentų, kaip elastino, kolageno ir hialurono rūgšties gamybą. 2-asis procedūros žingsnis - tai intensyvaus veikimo kaukė apatinei veido daliai, kuri dėl aminorūgščių komplekso, fosfatidilcholino, hidrolizuoto kolageno, hialurono rūgšties, vitaminų ir mikroelementų bei kompresinio ir stangriai prispaudžiančio ir pakeliančio veido ovalą pleistro, puikiai patempia odą, užtikrina staigų ir ilgalaikį liftingo efektą. Padeda sumažinti dvigubą pagurklį, pagerina tonusą, atstato veido kontūrą.

CO2 neinvazinė karboksiterapija

Tai lengvas ir visiškai saugus būdas išspręsti pagrindines estetines odos problemas. Ši procedūra efektyviai veikia prieš odos senėjimą, raukšles, šviesinamos pigmentinės dėmės, mažinami odos nelygumai ar po spuogų likusios dėmės ir randai. Taip pat gerinamas odos elastingumas, stangrumas, odos įtempimas. Tai tarsi šoko terapija negyvybingoms ir energiją praradusioms ląstelėms, nes po CO2 molekulių sukelto laikino deguonies trūkumo, žymiai aktyviau vyksta ląstelinis kvėpavimas, o esant didesniam deguonies kiekiui, medžiagų apykaitos procesai ląstelėse taip pat vyksta sparčiau. Odos atjaunėjimo efektas pastebimas iškart po procedūros, o giliųjų odos sluoksnių, t.y. dermos regeneracija vyksta dar 15 dienų, todėl maksimalus procedūros rezultatas matomas po 2 savaičių. 
Visos teisės saugomos UAB "Aestheta" © (2020) Naudoti portalo informaciją be administracijos sutikimo griežtai draudžiama!