• +37067215100
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Pirm. - Penkt.: 10:00 - 20:00, Šešt.: 10:00 - 16:00

Cos-medico® aparatinės procedūros

Šiandien estetinė medicina ir kosmetologija jau neįsivaizduojama be modernios aparatūros ir įrengimų, kadangi tai priemonės, leidžiančios pasiekti žymiai greitesnius ir labiau pastebimus pokyčius audiniuose. Tai galingi grožio įrankiai, padedantys koreguoti daugelį veido ir kūno estetinių problemų. Mūsų grožio centro specialistai dirba su aukščiausios kokybės Europoje gaminamais Cos-medico® aparatais, kurie leidžia pasiekti norimus rezultatus bet kuriame amžiaus etape. Be jokios stiprios intervencijos, galėsite džiaugtis jauna, sveika oda ar sumažintomis kūno apimtimis.

Kristalinė mikrodermabrazija

Tai saugi mechaninio šveitimo procedūra, naudojant labai smulkų kristalinio korundo smėlį. Ši moderni technologija šalina raginį odos sluoksnį iki norimo lygio kontroliuojant abrazyvinių kristalų srautą. Mikrokristalai su dideliu greičiu atsimuša į odos paviršių, ir palaipsniui šalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus. Saikingas viršutinių epidermio sluoksnių šlifavimas paskatina intensyvų naujų ląstelių formavimąsi, kurios pakeičia pažeistas ląstelės, be jokios rizikos randėjimui ir nepageidaujamai eksfoliacijai. Mikrodermabrazija yra vadinama kontroliuojama odos šveitimo procedūra, nes kosmetologas kiekvienu atveju parenka individualų pacientui abrazyvynių dalelių kiekį, t.y. procedūros intensyvumo lygį pagal odos tipą ir problemą. Šis metodas yra higieniškas ir saugus, jį galima taikyti net seborėjinei ar aknės pažeistai odai, ypatingai efektyvus esant randams po aknės spuogų, pigmentinėms dėmėms ar prieš odos senėjimą. Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per mėnesį.

Deimantinė mikrodermabrazija

Saugi mechaninio odos šveitimo procedūra, naudojant 9-ias įvairaus abrazyvinio grubumo galvutes, pritaikomas pagal paciento odos problemas ir poreikius. Ši procedūra ypač rekomenduojama tiems, kurių oda yra plona, jautri, linkusi į alergiją, nes ši procedūra neturi jokio šalutinio poveikio ir nesukelia dirginimo. Procedūra yra visiškai neskausminga, po procedūros oda yra idealiai lygi ir visiškai nesudirginta. Deimantinės mikrodermabrazijos metu neišsiskiria dulkės, taigi nėra rizikos, kad jos pasklistų ant odos ar į plaučius. Saikingas epidermio paviršiaus šlifavimas paskatina greitą ir intensyvų naujų ląstelių atsiradimą, todėl ši procedūra labai tinkama odos randų mažinimui. Ši procedūra yra visiškai saugi, nes nusluoksniavimas vyksta palaipsniui ir tik epidermyje, t.y. išoriniame epidermio sluoksnyje. Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per mėnesį.

Ultragarsinis veido odos valymas

Ultragsinių bangų kavitacinis odos valymas yra neagresyvi ir neskausminga odos valymo procedūra, ypač tinkama jautriai odai, esant silpniems kapiliarams, išsiplėtusioms poroms. Kavitacija yra reiškinys, kylantis iš periodiško slėgio kitimo veikiant ultragarsinėms bangoms. Odos paviršiuje, raginiame odos sluoksnyje formuojasi burbulėliai, kurie pakaitomis susitraukia ir išsiplečia. Šis reiškinys įvyksta per keletą mikrosekundžių. Slėgis ir šiluma, kurie gaunami šios procedūros metu, palaipsniui ardo raginį odos sluoksnį, tačiau nepasiekia dermos. Šis procesas atlaisvina suragėjusias ląsteles ir susikaupusius nešvarumus, valo poras ir su ultragarso bangų vibracija išstumia inkštirus. Šiluma, gaminama procedūros metu, aktyvina vidinį ląstelių atsaką, katalizuoja enzimus, būtinus tinkamam ląstelių funkcionavimui. Pašalinus suragėjusį epidermio sluoksnį, oda tampa šviežia, pagerėja sąlygos kolageno ir elastino gamybai. Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per savaitę.

Sonoforezės ir jonoforezės procedūra

Šiuo metodu atliekamas koncentratų įvedimas į gilesnius odos sluoksnius. Koncentratai parenkami pagal individualius paciento odos poreikius ir problemą, todėl procedūra gali būti atliekama visoms indikacijoms. Koncentratų įvedimas atliekamas jonoforezės ir/arba sonoforezės metodais, kurie yra be skausmo ir nesukelia odos paraudimo. Jonoforezės metodas padeda sumažinti veikliųjų medžiagų junginius, suskaidant juos iki molekulių, o sonoforezės metodas, veikiant ultragarsinėms bangoms, padeda pernešti šių medžiagų molekules į gilesnius odos sluoksnius. Pacientams, kurie yra jautrūs elektros srovei ar esant kontraindikacijoms elektros panaudojimui, procedūra gali būti atliekama tik sonoforezės metodu. Tuomet nėra jokios rizikos, jaučiama neintensyvi šiluma. Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per savaitę.

Beadatinės mezoterapijos procedūra

Šios procedūros metu yra naudojami elektroterapiniai impulsai ir ultragarso bangos. Atliekamos procedūros veido ir kūno srityse, taip pat nuo plaukų slinkimo. Gali būti įvedami įvairūs mezoterapinių medžiagų mišiniai. Procedūra visiškai be skausmo ir maloni, po procedūros ant odos nelieka žymių, saugi. Procedūros atliekamos pagal atskiras aparato programas, t.y. pirmiausiai indikuojama odos problema, įvertinamas odos jautrumas, problemos gylis - taip sugeneruojamas tinkamas procedūros intensyvumas. Procedūros efektyviai gali būti taikomos poveikiui prieš odos senėjimą, odai stangrinti, prieš pigmentines dėmes, probleminei ar jautriai odai. Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per savaitę.

RF radijo bangų procedūra

Tai labai efektyvi odos atjauninimo procedūra, tinkama pacientams, turintiems odos senėjimo požymių – tokių kaip elastingumo ir stangrumo trūkumas, raukšlės, odos suglebimas, negyvyninga ir tonuso stokojanti oda. Procedūros metu radijo bangos termiškai veikia dermos sluoksnį, gerina kraujo mikrocirkuliaciją ir ląstelių aprūpinimą deguonimi, aktyvinama kolageno sintezė ir patempiamos kolageno ir elastino skaidulos. Procedūra visišskai be skausmo ir maloni, jaučiamas šilumos veikimas. Po procedūros oda atrodo normalios būklės, patempta ir lygesnė, pilnesni skruostai. Nors poveikis matyti iškart po procedūros, dar 2-3 savaites oda stangrėja ir mažėja raukšles. Rekomenduojamas 6 veido procedūrų kursas, atliekant 1 procedūrą per mėnesį. Kūnui galima atlikti iki 10-ties procedūrų, atliekant kas 2 savaites.

JETO2 oksibrazija su oksigenacija

Tai procedūra „3in1” - odos valymas, deguoninis maitinimas ir koncentratų įvedimas. Odos valymo funkciją atlieka fiziologinio tirpalo lašelių srautas, skleidžiamas stipriu oro slėgiu. Aparatas koncentruoja deguonį ir įpurškia į odą, taip aprūpinamos odos ląstelės gyvybiškai svarbiu deguonimi, pagerinamas regeneracijos procesas. Procedūros metu pacientui parenkamas tinkamiausias aktyviųjų medžiagų kompleksas, kuris įvedamas deguonies pagalba, todėl procedūra gali turėti įvairų pritaikymą visoms indikacijoms. Ši procedūra yra ypatingai efektyvi jautriai, tonuso netekusiai ir negyvybingai odai, kadangi visškai neturi kontraindikacijų. Rekomenduojama atlikti 4-6 procedūrų kursą, 1 procedūra per savaitę.

Lipokavitacijos procedūra

Tai modernus ir aukšto efektyvumo riebalinio audinio mažinimo metodas, ultragarso akustinių bangų ir infraraudonųjų spindulių veikimo principu. Šių bangų veikimas dar vadinamas akustiniu ar smūginiu, nes procedūros metu jaučiama ir girdima vibracija pasiekia riebalinį audinį ir sukeliama kavitacija padeda išlaisvinti riebalus. Procedūra visiškai be skausmo ir maloni, po procedūros ant odos nelieka žymių. Tačiau po lipokavitacijos yra būtina atlikti masažą, gerinantį limfos tekėjimą, kaip dermomasažinį vakuumą ar presoterapiją, kad būtų pašalinami laisvieji riebalai. Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per 1-2 savaites.

Limfodrenažinė presoterapija

Tai kūno sveikatinimo ir gražinimo procedūra, kuri ypač efektyviai detoksikuoja, mažina patinimus, gerina venų būklę, formuoja kūno linijas, padeda mažinti celiulitą. Taip pat ši terapija šalina nuovargį, mažina sąnarių ir raumenų skausmą, suteikia lengvumo pojūtį ir stiprina imuninę sistemą. Tai visiškai neskausminga ir maloni procedūra, nepažeidžianti kraujagyslių ir nepaliekanti kraujosruvų, veikia stiprėjančiu arba silpnėjančiu spaudimu, taip pat spaudimu su pulsacija. Dėl šio metodo saugumo, procedūra gali būti atliekama net tais atvejais, kada vakuuminio masažo taikyti negalima. Tai saugi procedūra, kurią galima atlikti netgi dažniau nei kartą į savaitę.

Dermomasažinis vakuumas

Tai aktyvi masažo procedūra, visiškai neinvazinis ir saugus metodas celiulito mažinimui, liekninimui bei jungiamojo audinio atkūrimui. Šis aparatinis metodas yra puiki alternatyva, apjungianti masažą ir mechaninį vakuumą, kuris veikia odą ir poodinį riebalų sluoksnį. Šis metodas gali būti klasifikuojamas kaip jungiamojo audinio masažas ir lipomasažas. Šiuo aparatu atliekamų procedūrų rezultatas yra celiulito mažėjimas, nes skaidomos riebalinės ląstelės, ir pastebimai mažėja kūno apimtys. Randai ir strijos tampa mažiau matomi. Procedūros metu gerinamas kraujo ir limfos tekėjimas, o dermos sluoksnio mikromasažas gerina audinių regeneraciją, elastingumą ir stangrina odą. Procedūros ypač tinkamos turintiems antsvorio ir celiulitą. Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per savaitę.

Visos teisės saugomos UAB "Aestheta" © (2020) Naudoti portalo informaciją be administracijos sutikimo griežtai draudžiama!